Projelerimizden

Afrika/Çad Mesleki Teknik Eğitimi İyileştirmede İş Başındayız

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Başkanlığı (TİKA) işbirliğinde yürütülen çalışmalar kapsamında, Afrika Çad Cumhuriyeti Encemine Şehrinde uygulanması planlanan Mesleki Eğitim Projesi faaliyetlerinin birincisi 13/18 Haziran 2017 tarihleri arasında Encemine’de gerçekleşecektir.

Bu çerçevede okulumuz Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alan Şefi Ali Kemal Sataner ve Motorlu Araçlar Teknolojisi Atölye Şefi Yücel Polat 13/18 Haziran 2017 tarihleri arsında Çad Encemine’de görevlendirilmişlerdir.

Okul Müdürümüz Şaban Ceylan hareketlilik öncesi yapılan son toplantıda “Mesleki Eğitimin geliştirilmesi, mesleki rehberlik hizmetlerinin iyileştirilmesi ve Hayat Boyu Eğitim konularında etkin ve başarılı uygulamalarımızın ardından bunlarla ilgili bilgi ve deneyimlerimizin paylaşılması, artan mesleki deneyimlerimize birde Türkiye/Çad ülkelerinin işbirliği ile yeni bir bakış açısının ilave edilmesi önerilen projenin amaçlarıdır. Öğretmenlerimize bu uzun soluklu görevde başarılar dilerim” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir