Yarışma

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Katkıları İle Torbalı Bir İlke İmza Attı

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda farkındalık yaratmak için İzmir il genelinde “İş Sağlığı ve Güvenliği Konulu Afiş Tasarımı Yarışması” düzenlendi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü önderliğinde düzenlenen bu yarışma ile günümüzün önemli gereksinimlerinden olan iş güvenliği konusunda gençlerin hayal dünyalarını kullanarak ilgili konuya dikkat çekmeleri sağlanacak.

Torbalı Cumhuriyet Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tarafından planlanan yarışma Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülecek. Yarışmanın hedef kitlesi İzmir genelinde tüm resmi-özel Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümü, Çok Programlı Liseler, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Grafik ve Fotoğraf, Bilişim Teknolojileri ve Tasarım Teknolojileri olacak. Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler 5 Mart 2018-06 Nisan 2018 tarihleri arasında hazırladıkları afişleri okullarına teslim edecekler.

Yarışmada ilk 3 dereceyi elde edecek olan öğrenci ve okulları ödüllendirilecek ve dereceye giren afişler Milli Eğitim Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı´na basım için önerilecek.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir